Nový postup při šetrném ošetření parodontitidy se jmenuje metoda VECTOR.

Přístroj VECTOR® je speciálně vyvinut k šetrnému očištění  a umožňuje bezbolestné hloubkové čištění povrchu kořenů zubů .Přístroj dokáže potlačit ústní bakteriální infekce způsobující paradentozu. Právě nepřátelské bakterie, pronikající do dásní ,jsou spolu se zubním kamenem příčinou zánětu. V počátečních fázích se projevuje jako estetický problém odhalující zubní krčky.V případě že zánět není léčen, se zub ze svého zaníceného lůžka zcela uvolní.

 Zubní kořeny jsou jemně a citlivě čištěny ultrazvukovým nástrojem, nedochází k jejich poškrábání ani obrušování. Přídavný bílý leštící prostředek, podobný zubní pastě, se postará o to, aby povlaky a bakterie byly odstraněny a kořen zůstal hladký.  Při metodě VECTOR se používá jemných nástrojů, které pracují šetrně, rovnoběžně s povrchem zubu. Současně je přiváděna k zubu výplachová tekutina a dochází k opatrnému čištění.Jen čistý povrch kořene umožňuje hojení přilehlé dásně.

 Po ošetření nejsou žádná omezení a po krátké době můžete opět jíst i pít.

  • Petr Ondráško: "Pěkné a příjemné prostředí, pohodový personál naprostá spokojenost a profesionální přístup. Děkujeme. Petr Ondráško. (další návštěva domluvená)"
  • Lucka Hlaváčková: "Profesionální přístup, příjemné prostředí, můžu jen doporučit. :)"  
  • Andrea Kulichová: "Vřele doporučuji, paní zubařka je moc milá a příjemná, profesionální přístup. Super pocit nebát se jít k zubaři. :)"
  • Sergiu Sandul: "Super.Jsem moc spokojený!!!"
  • Ivana: "Neuvěřitelný přístup k pacientovi V 50 letech jsem se zbavila hrůzy ze zubaře.''

Nyní u nás můžete zaplatit platební kartou. Děláme vše pro spokojenost našich pacientů.

Připravili jsme pro Vás akce k otevření ordinace v podobě slevy 30 % na vstupní vyšetření. Akce určena pro nové pacienty. Akce platí jen 3 měsíce po zahájeni provozu ordinace. Nutno objednat předem. Během první návštěvy v naší ordinaci je nový pacient komplexně vyšetřen. Po vyplnění dotazníku týkajícího se celkového zdravotního stavu je provedena prohlídka dutiny ústní.

Číst dál