Během první návštěvy v naší ordinaci je nový pacient komplexně vyšetřen. Po vyplnění dotazníku týkajícího se celkového zdravotního stavu je provedena prohlídka dutiny ústní. Velmi důležitou součástí vstupního vyšetření jsou rentgenové snímky zubů (rentgenový status). Významný podíl zubních kazů je patrný pouze na RTG snímcích. Jedná se především o kazy na bočních ploškách zubů (aproximální kazy), které nejsou při běžném vyšetření pohledem patrné. Při včasném odhalení je lze poměrně snadno ošetřit. V opačném případě mohou tyto kazy velice rychle prostoupit do zubní dřeně a je zapotřebí ošetření kořenových kanálků. Pro lepší komunikaci s pacientem zhotovujeme intraorální fotografie zubů a dásní. Součástí stomatologické soupravy je monitor, na kterém lze zobrazit jak digitální RTG snímky, tak fotografie jednotlivých zubních oblouků. Po určení diagnózy navrhneme plán léčby včetně cenové kalkulace.

Cena za vstupní vyšetření

Běžná cena 974 Kč.  Objednat se můžete už teď na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte +420 720 072 605.Taky pomocí objednávacího formuláře ve spodní části stránek.Den před termínem vaší návštěvy vám přijde připomínka prostřednictvím sms.

Zubní kaz je nejčastější potíž, se kterou se zubní lékař ve své ordinaci setkává. Může vzniknout ve zdravém i opraveném zubu.

Číst dál

Dentální hygiena a pravidelná návštěva dentální hygienistky jsou základem správné péče o zuby. Prvotní příčinou všech onemocnění zubů

Číst dál

Zubní implantáty jsou jako svoje vlastní zuby! Zubní implantáty se dnes stály dokonalou náhradou chybějících zubů.

Číst dál

Protetická stomatologie nahrazuje ztracené tvrdé zubní tkáně nebo celé zuby či skupiny zubů různými protetickými výrobky.

Číst dál